75
فرمانداری خمیر - اخبار > تاکید فرماندار خمیر برمبارزه با گران فروشی
آخرین اخبار
اخبار > تاکید فرماندار خمیر برمبارزه با گران فروشی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٧٣٥ 

 تاریخ:1397/07/10 


تاکید فرماندار خمیر برمبارزه با گران فروشی

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خمیر در حالی برگزار شدکه میرهاشم خواستار فرماندار این شهرستان از افزایش بی رویه بعضی از اقلام در مغازه ها وفروشگاه ها گله کرد واز متولیان امر خواست با افزایش بازرسی ونظارت به شدت بدون اغماض با گران فروشان برخورد شود .

 

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر  صبح امروز جلسه ستاد تنظیم بازار در حالی برگزار شد که میرهاشم خواستار فرماندار این شهرستان از افزایش بی‌رویه بعضی از اقلام در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها گله کرد و از متولیان امر خواست با افزایش بازرسی و نظارت، به شدت و بدون اغماض با گران فروشان برخورد شود.

فرماندار بندرخمیر اظهار داشت: دستگاه‌ها به ویژه صنعت، معدن و تجارت موظف هستند تمام تلاش خود را در راستای کنترل بازار به کار بسته و با گشت ویژه بازرسی از تمامی واحدهای صنفی، بازار را در تمام لحظات رصد کنند تا افراد سودجو فرصت سودجویی و اخلال در بازار را پیدا نکنند.

وی افزود: مبارزه با احتکار و گرانفروشی در اولویت برنامه‌های ستاد تنظیم بازار قرار دارد که نیاز است دستگاه‌های متولی علاوه‌ بر رصد بازار با موضوع گرانفروشی برخورد لازم را انجام دهد.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان بندرخمیر در بخشی از سخنان خود به موضوع کالاهای اساسی در شهرستان پرداخت و گفت: تمهیدات لازم برای تامین کالاهای اساسی اندیشیده شده و خوشبختانه با افت شدید ارز طی روزهای اخیر، دیگر دلیلی‌ برای افزایش قیمت این اقلام وجود ندارد.

خواستار در ادامه نیز به نبود برچسب قیمت بر روی برخی از کالاها در واحدهای صنفی و تفاوت قیمت کالاهای یکسان واحدهای صنفی اشاره و اضافه کرد: این امر قابل پذیرش نیست و حتما مسؤولان ذیربط باید آنرا کنترل کنند تا تفاوت قیمت‌ها متعادل شده و مردم نیز به راحتی کالاهای خود را از بازار تهیه کنند.

فرماندار بندرخمیر در پایان، نبود اداره تعزیرات حکومتی در این شهرستان را یک مشکل توصیف و بر لزوم راه‌اندازی این اداره تاکید کرد.انتهای پیام


خروج