75
فرمانداری خمیر - اخبار > نشست فرماندار با بانوان فعال شهرستان خمیر
آخرین اخبار
اخبار > نشست فرماندار با بانوان فعال شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٥٨ 

 تاریخ:1398/10/30 


نشست فرماندار با بانوان فعال شهرستان خمیر

نشست فرماندار با بانوان فعال شهرستان خمیر ،صبح امروز به ریاست میرهاشم خواستار فرماندار و با حضور مریم یگانه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛میرهاشم خواستار در این نشست با اشاره به جایگاه و نقش بانوان در توسعه و پیشرفت شهرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت ۵۶ هزارنفری شهرستان را زنان تشکیل می‌دهند آنان با مشارکت در عرصه های مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی نقش خود را در جامعه افزایش دهند.

فرماندار خمیر همچنین عنوان کرد: امروزه دید و نگاه مسوولان در خصوص مشارکت آنان در تصمیم گیری ها متفاوت تر از گذشته شده و حضور فعال بانوان می تواند در تصمیم گیری های شهرستان موثر باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان حضور بانوان شهرستان در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: خوشبختانه حضور زنان در برگزاری مراسمات فرهنگی و اجتماعی در شهرستان در کنار مردان پررنگ بوده است.
وی به فعالیت های اقتصادی زنان در شهرستان نیز اشاره و گفت: برخی از زنان شهرستان خمیر در بخش کشاورزی ، صنایع دستی ،گردشگری و دیگر بخش ها توانسته اند بنگاه های اقتصادی راه اندازی کنند و زمینه اشتغال زیادی را فراهم کنند که باید از آنان حمایت شود.
خواستار همچنین اظهار داشت: دولت در راستای حمایت از تولید و اشتغال پایدار و توانمندسازی زنان تسهیلات مشاغل خانگی، توسعه روستایی و اشتغال فراگیر را فراهم نموده  که بانوان می‌توانند با استفاده از این تسهیلات در حوزه‌های مختلف ایجاد کارآفرینی نموده و فضای  مناسبی برای اشتغال‌زایی فراهم نمایند. 


.انتهای پیام


خروج