75
فرمانداری خمیر - اخبار > جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان خمیر برگزار شد
آخرین اخبار
اخبار > جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان خمیر برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٠٨ 

 تاریخ:1398/11/05 


جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان خمیر برگزار شد

ظهر شنبه جلسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار خمیر و اعضای این ستاد در محل فرمانداری خمیر برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛فرماندار خمیر در این نشست با اشاره به اینکه یکی از مباحث اصلی در دهه فجر، به نمایش گذاشتن دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی ایران است، اظهار داشت: با توجه به وضعیت کنونی و تبلیغات منفی دشمنان علیه انقلاب اسلامی ،مدیران و مسوولین باید اقدامات و فعالیت های انجام شده را با کیفیت به سمع و نظر مردم رساند.
وی افزود: مردم در طول چهل و یک سال پیروزی انقلاب اسلامی همواره در تمامی صحنه ها و روزهای سخت از انقلاب اسلامی حمایت کرده اند و بعنوان بانیان اصلی انقلاب باید در مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب حضور داشته باشند.

این مسوول در ادامه خواستار آماده سازی کالبد فیزیکی شهرها و روستاها برای دهه فجر شد و ادامه داد: آذين بندي شهرها، روستاها و ورودی های شهرستان وهمچنين برنامه هاي فرهنگي و هنری از جمله برنامه های شهرداران ، دهیاران و  مدیران اجرایی دستگاه ها باشد.

وی در پایان نقش رسانه ها را در این زمینه مهم توصیف کرد و گفت:رسانه ها با انتشار دستاوردهای انقلاب و ایجاد فضای خوب و دلگرم کننده باعث خنثی کردن پیام های منفی دشمنان باشند.

حضور پررنگ مسوولان در برنامه ها و مناسبت های دهه فجر از دیگر محورهای سخنان فرماندارخمیر در این جلسه بوده است.


.انتهای پیام


خروج