75
فرمانداری خمیر - اخبار > فرماندار شهرستان خمیر در پیامی روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت.
آخرین اخبار
اخبار > فرماندار شهرستان خمیر در پیامی روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٧٤٨ 

 تاریخ:1397/02/10 


فرماندار شهرستان خمیر در پیامی روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت.

گنجینه‌های ملی این سرزمین در طول هزاران سال در آبراهه‌ای آرام گرفته اند که جغرافیای گوهرزای صلح، عدالت و عشق است و امواجش خروش پرمعنای رشادت و دلاوری.

 

 

 

 


بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر خمیر محمد ملای فرماندار طی پیامی روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت:

روز ملی خلیج فارس روز گرامیداشت تمدن ملتی است که پرچمدار یکتا پرستی و عدالت‌خواهی بوده و هستند و این پرچم را با جان و دل در مقابل تمام دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها پیوسته برافراشته نگاه داشته‌اند و در صیانت از داشته های تاریخی و فرهنگی این مرز پرگهر از هیچ ایثاری دریغ نکرده و نمی‌کنند.

گنجینه‌های ملی این سرزمین در طول هزاران سال در آبراهه‌ای آرام گرفته اند که جغرافیای گوهرزای صلح، عدالت و عشق است و امواجش خروش پرمعنای رشادت و دلاوری.

خلیجی که غیر از فارس نامی را نمی‌توان شایسته آن یافت زیرا این جغرافیا در دل خود حافظ قرن‌ها تمدن و فرهنگ است و نام یکتایش را ایرانیان آنگونه در کتیبه‌های زمان حک کرده‌اند که تا ابد این حماسه جاودان نیلگون با همین نام یگانه می درخشد.

خلیج فارس نماد دانایی و توحید است و پاسداشت روز ملی خلیج فارس نه تنها گرامیداشت خرد و اندیشه است بلکه بزرگداشت روزی است که بشر تمام هویت تمدنی خود را به آن بدهکار است.

تاریخ افتخار آمیز این مزر و بوم نشان می دهد که ایرانیان برای صیانت ازجغرافیا و نام خلیج فارس و مقابله با کسانی که در قالب تغییر واژه ها و راه انداختن جنگ های روانی و رسانه ای چشم طمع به این تنگه همیشه پارسی داشته اند مردانه ایستاده و با نثار جان و مال خویش دست هر متجاوزی را کوتاه کرده اند.

خداوند را شاکریم که در سایه غیرت و همت و عزم ملی نام خلیج فارس به عنوان مظهر صلح و دوستی، برای همیشه، بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید با تبریک این روز بزرگ که همزمان با آغاز عملیات غرورآفرین بیت المقدس است ، بار دیگر یاد و خاطره تمام دلاور مردان ایران زمین که با نثار جان خویش دست دشمنان را از این آب و خاک کوتاه کردند گرامی داشته و از خداوند منان سرفرازی و سعادت مردمان غیور و آزاده ایران اسلامی را خواستارم


.انتهای پیام


خروج