75
فرمانداری خمیر - اخبار > طرح نشانی استاندارد مکانی ملی (Gnaf)به مثابه کلید ورود به دولت الکترونیک می باشد
آخرین اخبار
اخبار > طرح نشانی استاندارد مکانی ملی (Gnaf)به مثابه کلید ورود به دولت الکترونیک می باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٨٨١٥ 

 تاریخ:1397/02/17 


طرح نشانی استاندارد مکانی ملی (Gnaf)به مثابه کلید ورود به دولت الکترونیک می باشد

.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر:محمد ملایی فرماندار خمیر در اولین جلسه هماهنگی ااجرای پروژه نشانی استاندار مکانی ملی (GNAF)در این شهرستان که با حضور مدیر کل پست استان هرمزگان در محل فرمانداری خمیر برگزار شد با اشالره به اینکه دولت الکترونیک هر چه زودتر باید اجرایی شود اظهار کرد:اجرای پروهGNAFلازمه اجرای بهتر طرح دولت الکترونیک واولین اصل برای راه اندازی دولت الکترونیک است.
وی با بیان اینکه امروزه دسترسی سریع یکی از ضرورت های ارتباطات موفق در تمامی حوزه ها است عنوان نمود :
پروژه Gnafپروژه ای ملی است وبا تحقیق این طرح در راستای ایجاد وراه اندازی دولت الکترونیک وتوسعه خدمات الکترونیکی گامی بلند در کشور برداشته خواهد شد.
فرماندار خمیر همچنین اضافه کرد در طرح مذکور ،امکان دسترسی سریع ومطمئن به سرویس هادر زمان بروز حواددث احتمالی به نحو مناسب تری انجان می گیرد
وی در پایان خواستار همکاری وتعامل هر چه بهتر وبیشتر مسئولین ودستگاههای اجرایی ذیربط جهت اجرای هر چه سریعتر این طرح در شهرستان خمیر شد.
مدیر کل پست اسنتان هرمزگان نیز در این جلسه اظهار داشت:با اجرای این طرح نوشتن آدرس بر اسساس کد پستی 10رقمی و پلاکهای آبی صورت میگرد که تنها مشخص کننده محل سکونت فرد است،بهره مند میشوند.

ترابی با بیان اینکه شهرستان خمیر جزء شهرستان های نخست در اجرای این طرح می باشد اظهار کرد :شهرستان خمیر ،بعد از مرکز استان دومین شهرستانی است که این طرح در آن در حال اجرا شدن می باشد وامیدواریم با اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن ،شاهد افزایش سطح رفاه اجتماعی ورضایت مندی مردم شویم .
وی همچنین در بخشی ازسخنان خود ،استاندارد سازی فرآیند ها ،حرکت به سمت توزیع کالا وامانات ،اصلاح وساده سازی فرآیندها ،هوشمند سازی ،توسعه کسب کار وپیاده سازی دولت الکتونیک را از دیگر تلاش های پست استان برای خدمات ذکر کرد 


.انتهای پیام


خروج