چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
اخبار > کارمندان و مدیران نمونه ادارات شهرستان خمیر تجلیل شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٢٣ 

 تاریخ:1397/06/12 


تجلیل از کارمندان ور<سای ادارات نمونه شهرستان خمیر

کارمندان و مدیران نمونه ادارات شهرستان خمیر تجلیل شدند

مراسم تجلیل از كارمندان و مدیران نمونه ادارات شهرستان خمیر با حضور ميرهاشم خواستار فرماندار ، حجت الاسلام صفايي حايري امام جمعه شهرستان خمیر، قتالي مدیر مدرسه علوم ديني بندرخمیر ، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرائی این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر،میرهاشم خواستار در مراسم تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه این شهرستان گفت:برخورداری از حسن خلق و وجدان کاری باعث می گردد تا یک انسان در همه مراحل زندگی از جمله در پیشبرد امورات اداری موفق و مورد پذیرش واقع گردد و برخی مدیران و کارکنان ادارات به دلیل اخلاق و رفتار حسنه و تلاش و انضباط در عمل برای همیشه در بین مردم ماندگار می شوند.

بالاترین مقام عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: خدمت به نظام مقدس اسلامی آن هم در شرایط بد تحریم ، که دشمنان نظام از هیچ تلاشی برای جدا کردن مردم و مسئولین از یکدیگر فرو گذاری نمی کنند، اجر بسیار بزرگی دارد که قدردانی امروز تنها یک حرکت نمادین محسوب می گردد.

فرماندار خمیر در خصوص نحوه مدیریت مسئولان دستگاه های اجرائی در چنین شرایط حساس، نیز اظهار داشت :مسئولین ادارات بایستی با خلاقیت و ابتکار،باعث ایجاد انگیزه در کارمندان شوند و با سعه صدر، کارمندان را با وجود مشکلات، به کار وادارند.

وی در ادامه افزود:همه ی تلاشها و خدمات مدیران شهرستان پیش روی چشم ماست، اینطور نبوده که این خدمات را نادیده بگیریم و همه ی آنها دیده خواهند شد.

میرهاشم خواستار در ادامه از پیگیری های استاندار هرمزگان در جهت رفع مشکلات مردم شهرستان خمیر از جمله رفع محدودیت های بازارچه ملوانی در این شهرستان قدردانی کرد و افزود:در هفته دولت امسال پروژه های خوبی در سطح شهرستان به بهره برداری رسید که بهره برداری از بازارچه ملوانی خمیر از مهمترین این پروژه ها بوده است ؛ضمن اینکه برخی از مطالبات مردم نیز در بازدید استاندار محترم هرمزگان و همچنین معاونین ایشان و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در سفر به شهرستان خمیر بیان گردید.

سیدعبدالجلیل قتالی مدیر مدرسه علوم دینی بندرخمیر نیز در این جلسه ضمن ابراز رضایت از عملکرد دولت در شهرستان، اظهار داشت:قطعا مسئولین ادارات شهرستان و در رأس آنها فرماندار شهرستان خمیر،افرادی ساعی و کوشا هستند و مردم نیز از آنان ابراز رضایت دارند.

وی همچنین به نقش مدیران در شرایط سخت و بحرانی امروز کشور اشاره کرد و تاکید کرد: در چنین شرایط حساسی، مدیرانی توانمند هستند که بتوانند بهترین و صحیح ترین تصمیم ها را بگیرند و با مدیریت درست و صحیح کمبودها و نیازهای خود را مرتفع سازند.

افزودنی است در این جلسه از مدیران و کارمندان ادارات مختلف شهرستان با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.