چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
اخبار > جلسه تتظیم بازار به ریاست معاون فرماندار خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٣٨ 

 تاریخ:1397/06/20 


جلسه تتظیم بازار به ریاست معاون فرماندار خمیر

جلسه تنظيم بازار شهرستان خمیر صبح امروز به رياست فرزاد دهقاني معاون فرماندار شهرستان خمیر و با حضور زرنگاري بخشدار مركزي و اعضای این کارگروه در سالن فرمانداری خمیر برگزار شد .

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خمير ؛فرزاد دهقانی در این جلسه با ابراز گلایه از برخی فروشندگان صنوف مختلف در شهرستان، در خصوص افزایش بی رویه قیمت کالاها اظهار داشت: متاسفانه به کرات ،شاهد افزایش بی رویه قیمت  کالاها توسط فروشنده های فروشگاه های مختلف در سطح شهرستان هستیم که این امر باعث نگرانی مردم شده است.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد عده ای سودجو از این وضعیت سوء استفاده کنند، افزود: همه دستگاه های نظارتی، بازرسی، صنعت معدن و تجارت و غیره باید در این وضعیت برای کنترل و ایجاد نظم و آرامش در بازار ورود کنند.

این مسئول همچنین دستگاه های ذیربط را ملزم به برخورد قاطع و جدی با فروشندگان متخلف در سطح شهرستان کرد و افزود:دستگاه های ذیربط از جمله صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی بایستی نظارت و کنترل بیشتری بر عرضه کالاها بالاخص کالاهای اساسی داشته باشد و نظارت خود را افزایش دهند.

معاون فرماندار شهرستان خمیر همچنین بر همراهی کسبه با مردم در شرایط حساس کنونی تاکید کرد و افزود:خوشبختانه در شهرستان کسبه های شریف و منصف وجود دارند که همه گونه همکاری را جهت تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم انجام داده اند اما گاها برخی عرضه کنندگان کالاها برای سودجویی بیشتر کالاهای خود را در انبار دپو می کنند که این کارها بسیار زشت تر از رفتاری است که دشمن به وسیله تحریم ها با ما کرده‌اند که البته با این متخلفان نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

دهقانی در بخشی از سخنان خود نیز تاکید کرد:همه اجناس خرد و عمده باید دارای برچسب فروش باشند و باید با اصنافی که از برچسب فروش برای کالاهای خود استفاده نمی‌کنند و یا مبلغی بالاتر از نرخ مصوب گرفته می شود، برخورد شود.

وی در خاتمه نیز گفت:دشمن با انواع ترفندها وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت و نظام اسلامی شده و باید با همه توان در مقابل این حربه دشمن بایستیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.