چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
اخبار > طنین‌انداز زنگ مهر در مدارس شهرستان بندر خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٥٢٩ 

 تاریخ:1397/07/01 


طنین‌انداز زنگ مهر در مدارس شهرستان بندر خمیر

در اولین روز ساله تحصیلی 97-98 با پذیرای بیش از 12هزار دانش آموز در شهرستان خمیر

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بندرخمیر، آیین نواختن زنگ مهر صبح امروز در دبیرستان حضرت مریم(س)شهر خمیر با حضور خواستار فرماندار این شهرستان ، محمد اعتمادی مدیر سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و معتمدین محلی اجرا شد.
🔻حسین داوودی نژاد مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر با تبریک آغاز بهار و تعلیم تربیت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: شهرستان بندر خمیر باوجود فرهنگیان تلاش‌گر و باتجربه و دانش آموزان مستعد باید شتاب خود را در زمینه پیشرفت و تقویت توان علمی افزایش دهد.
🔸وی افزود: برای آغاز سال تحصیلی قدم‌های خوبی برداشته شده است و توجه به ارزش‌های اخلاقی و تکریم فرهنگیان در اولویت برنامه‌های آموزش‌وپرورش این شهرستان قرار دارد.
🔺به گفته‌ی مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر بیش از 12هزار دانش‌آموز در 137مدرسه این شهرستان از امروز فعالیت آموزشی و تربیتی خود را آغاز خواهند کرد.
🔹میر هاشم خواستار فرماندار بندر خمیر نیز با تأکید بر اینکه آموزش‌وپرورش زیربنای توسعه جامعه است گفت: همه ظرفیت‌های شهرستان برای رشد و تعالی آموزش‌وپرورش باید بسیج شود و این جامعه بزرگ با بهره‌گیری از روش‌های نوین تدریس متحول شود.
✔فرماندار بندر خمیر نیروی انسانی مجرب و دارای بنیه علمی را عامل کیفیت‌بخشی این دستگاه فرهنگی عنوان کرد و افزود: با برنامه‌ریزی مدون و رفع اشکالات سال های گذشته می‌توانیم به موفقیت موردنظر در این راستا دست‌یابیم.
🔸همچنین در این مراسم محمد اعتمادی مدیر سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان نیز به سخنرانی پرداخت.
▪اعتمادی در بخشی از سخنانش با تأکید بر نقش تربیتی و پرورشی مدارس گفت: شهروندان موفق از دل مدارس بیرون می‌آیند و بدون شک علاوه بر توجه به کتب درسی و حوزه علمی باید بعد اخلاقی و فرهنگی نیز موردتوجه جدی قرار گیرد.
◀اعتمادی همچنین خبر از برنامه‌ریزی مدون و بهبود فعالیت تشکل‌های دانش‌آموزی در استان داد و تصریح نمود در سال پیش رو آموزش مهارت‌های اجتماعی به نسل نوپا و جوان در مدارس تقویت می‌گردد.
👈در این مراسم زنگ نمادین مهر و شروع سال تحصیلی به صدا در آمد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.