چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
اخبار > فرماندارخمیر:نیروی انتظامی یک سازمان اجتماعی با پوشش امنیتی است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٧٩٩ 

 تاریخ:1397/07/14 


فرماندارخمیر:نیروی انتظامی یک سازمان اجتماعی با پوشش امنیتی است.

میرهاشم خواستار فرماندارخمیر بمناسبت هفته نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان شرکت کرد و از فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان به دلیل امنیت حاکم در منطقه قدردانی نمود.

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛میرهاشم خواستار در این صبحگاه ، با بیان اینکه امنیت کنونی جامعه مدیون تلاشهای بی دریغ و شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی است،اظهار داشت: امروز پلیس، محرم مردم است و مردم نیز این نهاد را ارزشمند و پرتلاش می دانند.

وی افزود:نیروی انتظامی خالصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست ومحافظت می کند و ما بدلیل آسایش و امنیتی که در جامعه داریم، قدردان این نهاد می باشیم.

فرماندارخمیر همچنین گفت: امروز به برکت وجود نيروي انتظامي و حضور شبانه روزي و مقتدرانه آن ها در کنار ساير قواي کشورمان در مرزها و در داخل، شاهد امنيت کامل در کشور ايران هستيم و دشمنان با چنین اقتداری ، هیچگاه جرأت تعرض به خاک مقدس کشورمان را نخواهند داشت.

ایشان در بخشی از سخنان خود به تلاش های نیروی انتظامی در شهرستان خمیر اشاره کرد و افزود:تلاش های این نهاد در شهرستان خمیر جهت برخورد با قاچاقچیان انسان واتباع بیگانه ،قاچاق کالا ،سوخت ،مواد مخدر و... ستودنی می باشد.

وی در ادامه به ترفندهای دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی و ملت ایران اشاره کرد و افزود:یکی از این ترفندها،به راه انداختن جنگ اقتصادی می باشد که در چنین شرایطی باید همگان هشیار باشیم و بی شک با وحدت و همدلی وحمایت از تولیدات داخلی وتلاش وکار نقشه دشمنان نیز خنثی خواهد شد.

این مقام عالی دولت در پایان نیز از خبرنگاران و رسانه ها خواست که از ارسال برخی اخبار کذب امنیتی که باعث ایجاد دلسردی و جو روانی در جامعه می شود خودداری کرده و با اطلاع رسانی شفاف و هوشمندانه خود نیروهای نظامی و امنیتی را در زمینه امنیت جامعه یاری کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.