يکشنبه ٠٣ شهريور ١٣٩٨
اخبار > آموزش و پرورش کاهش آسیب‌های اجتماعی را مدنظر قرار دهد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٩٢٦ 

 تاریخ:1397/07/22 


آموزش و پرورش کاهش آسیب‌های اجتماعی را مدنظر قرار دهد

فرماندار بندرخمیر تاکیدکرد: آموزش و پرورش علاوه بر برنامه‌های علمی، کلاس‌هایی در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ و کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی با هدف توجیه خانواده‌ها و دانش‌آموزان در شهرستان برگزار کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ، میرهاشم خواستار صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی شهرستان که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهارداشت: ظرفیت‌های خوبی در زمینه فرهنگ‌سازی در شهرستان وجود دارد اما تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته است و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها نیازمند حمایت است.

وی با بیان این‌که فرهنگ مقدم بر هر چیزی است، افزود: باید با اقدامات و تلاش‌های کشورهای همسایه برای ایجاد معضلات اجتماعی در کشور به طور جدی مقابله کرد.

فرماندار بندرخمیر همچنین از آموزش و پرورش شهرستان خواست علاوه بر برنامه‌های علمی، کلاس‌هایی در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ  و کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی با هدف توجیه خانواده‌ها و دانش‌آموزان در شهرستان برگزار کند.

خواستار تاکیدکرد: تمامی ارگان‌های عضو جلسه فرهنگی از جمله  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، سازمان تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، اعضای شورای تامین، بسیج و سپاه، تریبون نماز جمعه در راستای حفظ شأن و منزلت شهرستان خمیر برای تحقق فرهنگ‌سازی بکوشند.

فرماندار بندرخمیر همچنین تاکید کرد: ورزش و جوانان، برای ایجاد و حفظ شور و نشاط بیشتر در شهرستان، همایش‌های پیاده‌روی را به‌صورت ماهانه برگزار کند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.