يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨
اخبار > اعتبار جاده کمربندی خمیر بطول 3.5 کیلومتر تصویب شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٠٧ 

 تاریخ:1398/05/02 


اعتبار جاده کمربندی خمیر بطول 3.5 کیلومتر تصویب شد

عصر امروز مهندس حسن نیا رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دکتر خادمی مدیرعامل شرکت زیرساخت کشور همراه با مهندس مدرس معاون عمرانی استاندار از محورهای غرب استان بازدید کردند و در پایان این بازدیدها، نشست مشترکی متشکل از معاونین وزیر راه و شهرسازی، معاون امور عمرانی استانداری و کارشناسان این حوزه در در پایانه حمل بار بندرخمیر در خصوص میزان تخصیص اعتبار به راه های غرب استان بویژه شهرستان خمیر برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛ فرماندار این شهرستان در خصوص این نشست و همچنین تصویب اعتبار به پروژه های شهرستان خمیر اظهار داشت: خوشبختانه در این نشست اعتبار احداث جاده کمربندی بندرخمیر به تصویب رسید.
وی ادامه داد :یکی از مطالبات جدی مردم بندرخمیر در حوزه عمرانی، اجرای پروژه بلوار کمربندی بندرخمیر بوده که با پیگیری های مسئولان شهرستان بویژه شهردار بندرخمیر ، اعتبار عملیات زیرسازی و آسفالت پروژه بلوار کمربندی بندرخمیر به طول 3.5 کیلومتر در این نشست به تصویب رسید.   
فرماندار خمیر اضافه کرد:در این نشست همچنین پیمانکار این پروژه نیز معرفی و موظف شد این پروژه در اسرع وقت به اتمام برساند.
وی در ادامه در خصوص محور قدیم بندرخمیر به بندرعباس نیز گفت:در این جلسه آخرین وضعیت محور قدیم بندرخمیر به بندرعباس بررسی و مقرر شد تا هفته دولت سالجاری نسبت به آسفالت و نصب تابلوهای راهنمایی این مسیر اقدام شود.
وی در پایان از حمایت های مهندس مدرس معاون امور عمرانی استاندار در جذب اعتبار و همچنین مهندس حسن نیا و دکتر خادمی معاونین وزیر برای تخصیص اعتبار به این پروژه ها قدردانی کرد. 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.