يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨
اخبار > مردم شهرستان همیشه در وفاداری به نظام ثابت قدم بوده اند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٣٣ 

 تاریخ:1398/05/12 


مردم شهرستان همیشه در وفاداری به نظام ثابت قدم بوده اند

نشست شورای اداری شهرستان خمیر با حضور فرماندار این شهرستان،ائمه جمعه و جماعات شهرستان خمیر و مسئولین دستگاه های اجرائی ،معتمدین و نخبگان شهرستان در دفتر حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در این نشست به ظرفیت های و منابع مهم شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت:این شهرستان با 60 هزار نفر جمعیت ،یکی از شهرستان های پرجاذبه استان بشمار می رود که بدلیل ظرفیت های ارزشمند توریستی و اقتصادی در شهرها و روستاهای این شهرستان و همچنین بهره مندی از منابع مختلفی همچون صنایع و جاذبه های گردشگری ،شهرستان خمیر را به شهرستان مهم استان مبدل کرده است.
وی همچنین با بیان اینکه شهرستان خمیر دارای موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی خاص است،اظهار نمود:این شهرستان بدلیل قرار گرفتن در محدوده مواصلاتی مهم جنوب کشور و همچنین مرکزیت چهار شهرستان از جمله قشم و بندرعباس ،یکی از شهرستان های مهم در زمینه ترانزیتی و مواصلاتی بشمار می رود.میرهاشم خواستار ادامه داد: گام های بسیار مهمی برای رشد و آبادانی این شهرستان برداشته شده و به سمت رشد مثبت در همه بخش ها در حركت هستیم.
این مقام در ادامه به وحدت و همدلی مثالزدنی مردم شهرستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز بین مردم و مسوولان شهرستان روحیه همدلی و برادری حاکم است و امیدواریم با این روحیه شاهد شکوفایی شهرستان خمیر باشیم.
عالی ترین مقام دولت در شهرستان همچنین گفت:قطعا حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده بعنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان منشاء خیر و برکت برای استان هرمزگان خواهد بود و همه هرمزگانی ها از این انتخاب مقام معظم رهبری، خوشحال و مسرور هستند.
مهندس خواستار اضافه کرد: مردم شهرستان خمیر نیز همگام با سایر مردم هرمزگان،آمادگی خود در جهت همکاری همه جانبه در موضوعات و مباحث مختلف در راستای تعالی و رشد همه جانبه استان با نماینده ولی فقیه در استان اعلام می‌کنند.
فرماندارخمیر همچنین تاکید کرد:این شهرستان همیشه در حفظ و وفاداری به نظام ثابت قدم بوده و قطعا این ثبات و همبستگی در زمان حضور نماینده جدید ولی فقیه در استان افزون خواهد شد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.