يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨
اخبار > رونمايي از مسابقه "مصرف بهينه آب" در شهرستان خمیر انجام شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٧١ 

 تاریخ:1398/05/14 


رونمايي از مسابقه "مصرف بهينه آب" در شهرستان خمیر انجام شد

مسابقه مصرف بهینه آب با پیام *«کی می تونه مصرف آبش رو نسبت به تابستون قبل کمتر کنه؟»*، صبح امروز با حضور میرهاشم خواستار فرماندار خمیر و علا امیریان نژاد معاون نظارت بر بهره برداری آبفای هرمزگان رونمایی شد.

 

 

 

 


این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و تقدیر از مشترکین کم مصرف خانگي برگزار می شود و مشترکین می توانند با ارسال شماره اشتراک خود به شماره 09381783830 در اين مسابقه شركت نمايند كه پس از سنجش ميزان مصرف آب آن ها توسط كارشناسان امور آبفاي خمیر،اسامي مشتركين كم مصرف (به عنوان برگزيدگان مسابقه) اعلام خواهد شد. در مراسم رونمايي، فرماندار خمیر به عنوان اولين شركت كننده شماره اشتراك خود را به شماره مذكور جهت شركت در اين مسابقه ارسال نمودگفتنی است در جشن بزرگ "آب" كه پاييز امسال برگزار خواهد شد، از مشتركيني كه بيشترين كاهش مصرف آب را در تابستان امسال نسبت به تابستان سال گذشته داشته باشند، با اهداء جوايز نفيس تجليل مي شود. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.