يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
اخبار > از کارمندان نمونه شهرستان خمیر تقدیر شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٥٥ 

 تاریخ:1398/06/05 


از کارمندان نمونه شهرستان خمیر تقدیر شد

همزمان با هفته دولت مراسم بزرگداشت روز کارمند و تقدیر از کارکنان دولت در شهرستان خمیر برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛ فرماندار خمیر در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر و در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه با اشاره به ویژگیهای شخصیتی و اخلاقی شهیدان باهنر و رجایی گفت: برخی انسانها به دلیل اخلاق و رفتار حسنه و تلاش و انضباط در عمل برای همیشه ماندگار می شوند که این دو شهید گرانقدر از جمله آنها هستند.
میرهاشم خواستار افزود: برخورداری از حسن خلق و وجدان کاری باعث می گردد تا یک انسان در همه مراحل زندگی از جمله در پیشبرد امورات اداری موفق و مورد پذیرش واقع گردد.
فرماندار همچنین گفت: هر گاه نیروی انسانی سازمان از لحاظ روحی و روانی آماده باشد آن سازمان موفق خواهد بود.
 وی در ادامه بر تکریم ارباب رجوع در دستگاههای اجرایی تأکید کرد و ادامه داد: صیانت از حقوق شهروندی و ارائه خدمات بهتر به مردم باید در اولویت دستگاههای اجرایی شهرستان قرار گیرد.
شایان ذکر است؛ پایان مراسم اهدای لوح تقدیر همراه با جوایز به کارمندان نمونه ادارات سطح شهرستان خمیر پایان بخش برنامه بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.