يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
اخبار > بلوار خلیج فارس رسما افتتاح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٤٠ 

 تاریخ:1398/06/05 


بلوار خلیج فارس رسما افتتاح شد

با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان بهره برداری از بلوار خلیج فارس شهر بندرخمیر انجام شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر جواد محمودی شهردار خمیر در آئین افتتاح این پروژه اظهار داشت:این بلوار ۳۶ متری با ۷۰۰ متر طول از میدان استقلال شروع و تا جاده دسترسی به لشتغان امتداد می یابد.

 

مهندس محمودی افزود:با افتتاح این پروژه مسیر دسترسی به چهار مجتمع مسکونی از جمله شهرک فرهنگیان، مجتمع سدار، مجتمع راه ایمان و شهرک کارکنان سیمان و همچنین محله لشتغان هموار می شود و سهم به سزایی در کاهش ترافیک بلوار اصلی شهر خواهد داشت.
شهردار بندرخمیر ادامه داد:بلوار خلیج فارس شروع اتصال به ساحل از سمت غرب بوده و در نهایت به بلوار ساحلی ختم خواهد شد.
به گفته مهندس محمودی این بلوار شامل آزاد سازی، زیرسازی کامل، جدول گذاری، خط کشی و رنگ آمیزی جداول و نصب پایه های روشنایی و آسفالت هزینه ای  حدود ۱۷ میلیارد ریال برای شهرداری هزینه در برداشته است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.