يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
اخبار > کلنگ پلاتو نمایش و نگارخانه شهر بندر خمیر به زمین زده شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٤٧ 

 تاریخ:1398/06/05 


کلنگ پلاتو نمایش و نگارخانه شهر بندر خمیر به زمین زده شد

در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت کلنگ زنی از پلاتو نمایش و نگارخانه بندر خمیر باحضور دکتر همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران و هنرمندان انجام شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در خصوص این پروژه گفت : طی ده سال گذشته  کلنگی در حوزه فرهنگ و هنر  زده نشده است و با کلنگ زنی یازده پلاتو نمایش و نگارخانه در تمام شهرستان های هرمزگان به صورت همزمان در هفته گرامیداشت دولت ٬تحولی عظیم در حوزه زیر ساخت های فرهنگی هرمزگان به دنبال خواهد داشت. 
رضا کمالی زرکانی اضافه کرد:پلاتو نمایش و نگارخانه شهرستان خمیر در پارک 22 بهمن به ابعاد پانصد متر مربع و اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان ساخته خواهد شد.
وی افزود:این پروژه دارای سالن نمایش،نگارخانه،کارگاه های مختلف ،بخش اداری و ...می باشد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.