يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
اخبار > دو پروژه آموزشی در بخش مرکزی به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٥٧ 

 تاریخ:1398/06/06 


دو پروژه آموزشی در بخش مرکزی به بهره برداری رسید

در پنجمین روز از هفته دولت بهره برداری از دو پروژه آموزشی با حضور فرماندار ،مسئولین دستگاه های اجرایی و اهالی محلی در بخش مرکزی خمیر انجام شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر، محمد فولادی رئیس آموزش و پرورش شهرستان خمیر در آیین افتتاح دبیرستان شش کلاسه سیدالشهدای کشار اظهار داشت:این دبیرستان شش کلاسه با 707 متر زیربنا در مساحت 3000 مترمربع با اعتبار 9میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خمیر در ادامه گفت:این دبیرستان شامل شش کلاس درس،آزمایشگاه، سالن اجتماعات و دفتر اداری می باشد که از اول مهر امسال مورد استفاده دانش آموزان این روستا قرار خواهد گرفت.

در ادامه دبستان شریعتی آرابی به بهره برداری رسید.

به گفته فولادی این دبستان در پنج کلاس درس با زیربنای 169 مترمربع در مساحت 2500 مترمربع با اعتباری برابر 5میلیارد و 700 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و حدود 140 دانش آموز از این پروژه بهره مند خواهند شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.