يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
اخبار > هفته دولت فرصت مغتنمی برای انعکاس عملکرد های دولت به مردم بود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٨١ 

 تاریخ:1398/06/08 


هفته دولت فرصت مغتنمی برای انعکاس عملکرد های دولت به مردم بود

فرماندار خمیر در نماز جمعه بندرخمیر گفت:هفته دولت فرصت مغتنمی بود برای همه دولتمردان که عملکرد های خود را به مردم منعکس نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛ مهندس خواستار فرماندار این شهرستان ظهر امروز و در آخرین روز از هفته دولت پس از خطبه های نماز جمعه شهر بندرخمیر ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:هفته دولت در حقیقت فرصتی بود تا مسئولین مروری داشته باشند بر کارنامه یکساله خدمت خودشان و گزارشی از عملکرد خود را به مردم ارائه دهند.
وی افزود: خوشبختانه در این هفته فرصت خوب وارزنده ای بدست آمد که ضمن تبیین و انعکاس خدمات دولت، در جهت اعتماد سازی میان خادمان ، خدمتگزاران و مسئولان با مردم تلاش شود.
فرماندار خمیر در ادامه با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان خمیر در هفته دولت ،بیان نمود: علیرغم محدودیت ها و باتلاش مدیران دستگاه ها، تعداد 32 پروژه با اعتباری بالغ بر230 میلیارد ریال در حوزه های آموزشی، آبخیزداری، آبرسانی، بهداشت و... در شهرستان خمیر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مهندس خواستار ادامه داد: نمونه بارز این پروژه ها افتتاح ده پروژه در حوزه آموزشی بود که به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و همت دولت تدبیر و امید و پشتیبانی مردم این امر محقق یافت.
این مسئول همچنین اضافه کرد: برخی از پروژه ها نیز عملیات اجرایی آنها آغاز شده و در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
عالی ترین مقام دولت در شهرستان افزود:حركت و عملکرد دولت در شهرستان مختص به اين ايام نیست و دولت در تمام سال به فعاليتهاي عمراني خود ادامه خواهد داد و اولويت ما بهره‌برداري از پروژه‌هاي نيمه‌تمام بالاخص پروژه‌هاي حياتي براي مردم می باشد .
فرماندار خمیر در بخشی از سخنان خود خدمت به مردم شهرستان و دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم را مهم دانست و گفت: هرمدیری در هرسیستمی در خط خدمتگزاری به مردم باشد با او تعامل می کنیم  اما اگر کسی خارج از این خط خدمتگزاری باشد فعالیت با او را ادامه نخواهیم داد.
میرهاشم خواستار در پایان نیز از امام جمعه و جماعات شهرستان که در هفته دولت همکاری خوبی با مجموعه دولت در شهرستان داشته اند تشکر و قدرانی کرد.
گفتنی است پیش از این نیز حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک هفته دولت از خدمات مسئولان شهرستان در طول هفته دولت از آنان تقدیر نمود. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.