پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
اخبار > احداث خوابگاه ،یکی از مهمترین خواسته های ورزشکاران در حوزه ورزش است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣٨٣ 

 تاریخ:1398/07/03 


احداث خوابگاه ،یکی از مهمترین خواسته های ورزشکاران در حوزه ورزش است

فرماندارخمیر گفت:یکی از مهمترین خواسته های شهرستان خمیر در بخش ورزشی احداث خوابگاه می باشد که با توجه به میزبانی شهرستان خمیر در رشته های مختلف ، این امر سبب شده ورزشکاران با مشکلات عدیده ای مواجه شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار فرماندار خمیر در جلسه سومین گردهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و با حضور مدیرکل و معاونین ایشان در بندرخمیر برگزار شد،  اظهار کرد:ورزش یکی از اولویت های اصلی در کشور به شمار می رود که به دلیل درگیر بودن بخش زیادی از مردم لازم است به این مهم توجه شود.

فرماندار ادامه داد:شهرستان خمیر در بخش ورزش یکی از شهرستان های مستعد استان هرمزگان می باشد و باید سهم اعتبارات و بودجه این حوزه متناسب با توان و ظرفیت های شهرستان باشد.

مهندس خواستار در ادامه یکی از مهمترین مشکلات شهرستان خمیر در بخش ورزشی را نبود خوابگاه برای استقبال از ورزشکاران یا تیم های غیربومی عنوان کرد و گفت:با توجه به میزبانی شهرستان خمیر در رشته های مختلف ، متاسفانه مشکلات عمده ای در این عرصه وجود دارد که شایسته ورزشکاران نیست.

این مسوول ادامه داد:این امر سبب شده تا مسئولان حوزه ورزش در برگزاری مسابقات با مشکلات عدیده ای مواجه شوند.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان در ادامه به ظرفیت های سواحل شهرستان خمیر اشاره کرد و  یادآور شد:بندرخمیر در حوزه ساحل و دریا دارای ظرفیت‌های زیادی است که باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه ورزش‌های آبی استفاده کرد.

یکی از خواسته های جدی مردم بندرپل در حال محقق شدن است
همچنین فرماندار خمیر در ادامه ،شامگاه چهارشنبه به همراه مدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان از مجموعه ورزشی بندرپل بازدید کرد.

ایشان در بازدید از پروژه چمن مصنوعی بندرپل گفت:خوشبختانه مراحل نصب چمن مصنوعی در این مجموعه در حال انجام است و امیدواریم ظرف مدت یکماه آینده این پروژه به اتمام برسد.

وی افزود:داشتن امکانات با کیفیت و تجهیزات مناسب از آرزوهای دیرینه مردم بندرپل بوده که خوشبختانه پس از سال ها این امر در حال تحقق می باشد.
فرماندار خمیر از همت بلند دولت برای خدمات رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش تقدیر کرد و گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه مجموعه خودشان خدمات خوبی را برای مردمان منطقه انجام داده‌اند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.