پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
اخبار > ایران به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور خود را نخواهد داد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٤٠٦ 

 تاریخ:1398/07/04 


ایران به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور خود را نخواهد داد

انقلاب اسلامی ایران هرگز به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور خود را نخواهد داد و همان طور که در سرنگون شدن پهباد متجاوز آمریکا مشاهده شد پس از تجاوز به حریم هوایی کشور سرنگون شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار فرماندار خمیر روز جمعه در مراسم تقدیر از برترین های بسیج و سپاه شهرستان خمیرگفت: این نشان از  تهاجم نیست بلکه دفاع سربازان انقلاب اسلامی از حریم جمهوری اسلامی ایران دارد.
فرماندارخمیر در بخشی از سخنان خود نیز اظهار داشت: مجموعه بسیج و سپاه در هفته دفاع مقدس برنامه های خوبی در این شهرستان تدارک دیده است.
میرهاشم خواستار بیان داشت: خدمت کردن به خلق خداوند خلوص نیت می خواهد که هرکسی نمی تواند از آن بهره ببرد و امیدواریم با همت والای بسیجیان شهرستان این خدمات خالصانه باعث توسعه و آبادانی بیشتر شهرستان و کشور شود.

در ادامه سرهنگ هدایت الله امیری نیز گفت: این یکی از درس های دفاع مقدس اینست که انقلاب اسلامی ایران به تاسی از دین مبین اسلام هرگز به دنبال جنگ نبوده  اما بدان معنا نیست که حاضر به پذیرش تهاجم علیه کشور خود باشیم.
جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهارداشت: اعتقاد و ایمان به نصرت خداوند را از دیگر درس های دفاع مقدس است.امیری ادامه داد: سپاهی که در جنگ با دشمن به نصرت الهی باور دارد حتی با تعداد کم سربازان به پیروزی در جنگ امیدوار است.
وی مقاومت در مقابل دشمن را یکی دیگر از درس های دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: باتوجه به از هم گسیختگی ارتش و درگیری داخلی در اول انقلاب، کشور ما با کمترین امکانات و همه مشکلات از خود مقاومت و ایستادگی نشان دادند.
سردار امیری همچنین به دیدار رییس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس با رییس جمهوری ایران اشاره کرد و اظهار داشت: در رسانه ها عزت ملت ایران در مقر سازمان ملل مشاهده شد جایی که دو قدرت برای ملاقات رییس جمهور کشورمان با رییس جمهور امریکا خواهش کردند اما با پاسخ منفی و عزتمندانه رییس جمهوری کشورمان مواجه شدند.
جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ملت ایران ذلت پذیر نیست و این فرهنگی است که از دفاع مقدس به ملت ما به ماندگار رسیده است. 
وی ادامه داد: تا انقلاب ما انقلاب اسلامی است دشمن هیچگاه دست از دشمنی با ملت ما برنخواهد داشت.سرهنگ امیری در پایان گفت: اگر با وحدت و اتحاد و بدون ترس در مقابل آمریکا بایستیم به طور قطع این کشور عقب نشینی خواهدکرد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.