پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بلوار ساحلی بندرخمیر اختصاص یافت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٣٤ 

 تاریخ:1398/07/15 


۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بلوار ساحلی بندرخمیر اختصاص یافت

۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رییس جمهوری برای اجرای بلوار ساحلی بندرخمیر اختصاص یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛فرماندارخمیر با اعلام این خبر گفت: اعتبار تخصیص یافته برای ساخت این طرح با پیگیری استاندار هرمزگان، رییس سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین فرمانداری و شهرداری این منطقه محقق شده است.

میرهاشم خواستار یادآورشد:اعتبار کل این طرح ۱۵۰ میلیارد ریال است که در چند مرحله اجرایی شود.وی با اشاره به اینکه هم اکنون مرحله بار ریزی این طرح انجام شده و وارد مرحله اجرایی می‌شود،اظهارامیدورای کرد:در صورت تخصیص به موقع اعتبارات این طرح در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.فرماندارخمیر ابرازداشت:احداث بلوار ساحلی بندرخمیر یکی از طرح‌های ملی و مناسب این شهر است که نقش موثری در توسعه گردشگری، تفریحی، استفاده مناسب از دریا و جذب گردشگر دارد.وی تصریح کرد:باتوجه به ظرفیت ساحل این شهر نیاز است که زیرساخت‌های لازم برای جذب گردشگر و تفریح‌های دریایی مهیا شود.
بندرخمیر با بیش از ۱۷هزار نفر جمعیت در ۷۵ کیلومتری غرب مرکز استان هرمزگان واقع شده است. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.