پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
اخبار > پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت هفته ثبت احوال


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٤٦٠ 

 تاریخ:1398/10/03 


پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت هفته ثبت احوال

میرهاشم خواستار فرماندار خمیر بمناسبت هفته ثبت احوال با صدور پیامی این هفته را به تمامی زحمت‌کشان این عرصه تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛در این پیام آمده است:

سوم دیماه هجری شمسی روز ملی ثبت احوال ، یادآور قریب به یک  قرن تلاش ونوید بخش آینده درخشان وپر فروغ وتاریخ ماندگار برای خانواده بزرگ سازمان ثبت احوال است که با صدور اولین شناسنامه ثبت رسمی و قانونی وقایع حیاتی و صدور شناسنامه در ایران پایه گذاری شده است.
 این سازمان با همدلی وهمسویی با نظام مقدس وکارکنان پرتلاش خود یاریگر دولت در بهسازی سیستم نوین اداری ، پاسخگوئی کار آمدتر به مطالبات اجتماعی وتشخیص عادلانه منابع و امکانات وتوزیع عادلانه فرصت ها،برون سپاری خدمات در حوزه کارت هوشمند ملی وکاهش بسیاری از هزینه های دولت می باشد.
اینجانب با تبریک روز ملی ثبت احوال از تمامی زحمتکشان این عرصه بویژه کارکنان محترم ثبت احوال شهرستان خمیر تقدیر و تشکر نموده واز درگاه حضرت احدیت برای یکایک این عزیزان و فعالین در ثبت احوال توفیق وسعادت مسالت  می نمایم.

میرهاشم خواستار فرماندار خمیر
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.