چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > سیف هرمزگان قهرمان مسابقات فوتبال شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٤٠ 

 تاریخ:1398/10/10 


سیف هرمزگان قهرمان مسابقات فوتبال شهرستان خمیر

مسابقات فوتبال لیگ شهرستان خمیر پس از سه ماه پیگیری عصر امروز سه شنبه در حالی به ایستگاه پایانی رسید که تیم سیف هرمزگان با ۲۳ امتیاز در جایگاه اول این دوره از رقابت ها قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛در روز پایانی این مسابقات که بین دو تیم سیف هرمزگان و ستاره ساحل و با خیل زیاد تماشاگران برگزار شد دو تیم  پس از ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه تساوی دو بر دو رضایت دادند اما این تیم سیف هرمزگان بود که توانست با ۲ امتیاز بیشتر نسبت به رقیب خود به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.
در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات نیز که با حضور فرماندار خمیر، معاون ایشان ، رییس اداره ورزش و جوانان، اعضای هیأت فوتبال و جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان فوتبال برگزار شد به تیم سیف بعنوان تیم قهرمان، ستاره ساحل نایب قهرمان کاپ و مدال داده شد و از تیم بدر بندرخمیر به عنوان تیم اخلاق تقدیر به عمل آمد.
فرماندار خمیر در این مراسم با قدردانی از هیأت فوتبال شهرستان، اداره ورزش و جوانان و همچنین حامی این دوره از مسابقات اظهار داشت:فوتبال به عنوان محبوب‌ترین رشته ورزشی در بین نوجوانان و جوانان مطرح است و گسترش ورزش بویژه مدارس فوتبال در شهرستان، به کشف استعدادهای ناب فوتبالی در این شهرستان کمک می‌کند.

وی در ادامه گفت: دیدگاه فرمانداری و مجموعه ورزش و جوانان تقویت ورزش و حمایت از آن است و تلاش ما بر این است تا حد توان از ورزشکاران و هیأت‌های ورزشی حمایت کنیم.

قابل ذکر است در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۰ تیم برگزار شد ،سید محمدمهدی قتالی از سیف بعنوان بهترین بازیکن ، عارف تراز از ستاره ساحل و علی عبداللهی از گچین مشترکا با ۹ گل بعنوان آقای گل مسابقات و عبدالرحیم جهاندیده از کرمران بهترین دروازه‌بان شناخته شدند و از سوی کمیته برگزاری مسابقات جوایزی به آنان اهدا شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.