پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
اخبار > جلسه شورای اداری شهرستان خمیر در رویدر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٤١ 

 تاریخ:1398/10/10 


جلسه شورای اداری شهرستان خمیر در رویدر

جلسه شورای اداری شهرستان خمیر با موضوع بررسی مسائل و مشکلات بخش رویدر با حضور مدیران کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و حفاظت محیط زیست، معاونین مدیریت بحران استان و اداره کل آب و فاضلاب ، نماینده اداره کل بنیاد مسکن استان ، بخشدار، شوراهای شهروبخش، شهردار رویدر و روسای ادارات شهرستان به ریاست فرماندار خمیر در فرهنگسرای شهر رویدر برگزار شد.

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛بررسی وضعیت خانه های در معرض ریزش کوه در رویدر و جابجایی ساکنان آنها از موضوعات مهم این جلسه بود که در این جلسه از همه دستگاه ها و ادارات مرتبط خواسته شد نسبت به حل مشکلات این افراد اقدام کنند.
ایجادانبارامدادی دررویدر، ایجاد سیل بند و سدحفاظتی در کرویه،واگذاری تسهیلات مسکن روستایی بصورت ضمانت زنجیره ای ، بهسازی ، زیرسازی و آسفالت راه های روستایی این بخش ، تعریض جاده رویدر از تنگ گرو تا شهرک رودبار ،نصب تابلو و خط کشی راه ها،مرمت و بازسازی جاده ازروستای کرویه تاپاسگاه و ...از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بوده است.
همچنین در این روز بصورت نمادین یک واحد از ۳۰ واحد منازل تخلیه شده در معرض ریزش کوه تخریب شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.