پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
اخبار > بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه آزاد خمیر انجام شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٤٢ 

 تاریخ:1398/10/09 


بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه آزاد خمیر انجام شد

صبح امروز نشستی با حضور فرماندار خمیر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رییس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ،مدیرعامل سیمان هرمزگان،رئیس شورای شهر و امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندرخمیر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمیر در خصوص آخرین وضعیت ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی خمیر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛مستقل شدن دانشگاه آزاد خمیر ،افزایش رشته ها متناسب با ظرفیت شهرستان، استفاده از ظرفیت صنایع موجود در منطقه بویژه سیمان هرمزگان جهت مشارکت در تکمیل این مجتمع آموزشی ،ورود دانشگاه در حوزه‌های بنادر و دریانوردی، گردشگری، صادرات و واردات با توجه به وجود صنایع و معادن زیاد در سطح شهرستان و‌..‌.از جمله موضوعات مهم این نشست بوده است.

گفتنی است یکی از مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی بندرخمیر در این سال ها ، نداشتن ساختمان آموزشی مستقل بوده که خوشبختانه با پیگیری‌های نهادهای مذکور ، هم اکنون فضای آموزشی این دانشگاه تکمیل شده و در حال حاضر این دانشگاه از لحاظ سخت افزاری در وضعیت مناسبی به سر می برد اما یکسری از ریزه کاری هایی از جمله محوطه سازی، فضاسازی ، فضای سبز، نصب آسانسور تا مرحله تکمیل ساختمان دانشگاه باقی مانده است.

دانشگاه آزاد خمیر در زمینی به مساحت ۱۲ هکتار و با زیربنایی برابر با ۲۰۰۰ مترمربع در چهار طبقه ساخته شده که تاکنون بیش از ۳۳میلیارد ریال هزینه شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.