پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > نشست مجمع سلامت شهرستان خمیر برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٢٧ 

 تاریخ:1398/11/08 


نشست مجمع سلامت شهرستان خمیر برگزار شد

دومین نشست مجمع سلامت شهرستان خمیر صبح دوشنبه در کانون رشد بندرخمیر برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در این نشست ضمن تقدیر از حوزه بهداشت و درمان شهرستان خمیر،یکی از نیازهای اصلی این حوزه را اجتماعی شدن سلامت عنوان کرد و گفت:انسان موجودی اجتماعی می باشد و اجتماعی شدن سلامت فرآیندی است که به انسان، راه‌های سالم زیستن در جامعه و خانواده را می‌آموزد.
وی همچنین گفت: طی سال های اخیر با اجرای برنامه تحول نظام سلامت در کشور شاهد پیشرفت های خوبی در حوزه بهداشت و درمان کشور هستیم.

رئیس مجمع سلامت شهرستان خمیر در ادامه خواستار مشارکت همه نهادهای جامعه و آحاد مردم، درحفظ و توسعه سلامت شد و اظهار داشت: ارتقای سلامت اجتماعی باید با همکاری همه دستگاه ها صورت گیرد و برای رسیدن به اهداف جامع و کامل سلامت نیاز به حمایت همه‌جانبه نهادهای دولتی و غیر‌دولتی ، سمن‌ها ، مؤسسات خیریه و خیرین سلامت هستیم و نباید تصور شود که شبکه بهداشت و درمان باید در این زمینه به‌تنهایی فعالیت کند.

وی ابراز امیدواری کرد این نشست بتواند در جهت اجتماعی شدن سلامت، مشارکت مردم و همکاری بین‌بخشی موثر باشد.

دومین مجمع سلامت شهرستان خمیر با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، خیران عرصه سلامت، روحانیون و معتمدین این شهرستان برگزار گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.