چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > ۶۱ پروژه در شهرستان خمیر افتتاح و کلنگ زنی می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٤٠ 

 تاریخ:1398/11/11 


۶۱ پروژه در شهرستان خمیر افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرماندار خمیر از افتتاح و کلنگ زنی ۶۱ پروژه با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۳۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 


وی افزود:۵۶ پروژه با اعتبار ۲۶۵میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال و همچنین کلنگ زنی ۵ طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری حدود ۱۷۰میلیارد ریال در شهرستان خمیر انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمیر، عالی ترین مقام دولت در شهرستان تصریح کرد: این پروژه ها در بخش بهداشت و درمان، عمران شهری ، آموزش، بهزیستی و توانبخشی، مددجویی، بهسازی و عمران روستایی، راهسازی و حمل و نقل، ورزش و جوانان و اشتغالزایی می باشد که اعتبارات آنها از محل منابع داخلی دستگاه ها، اعتبارات استانی و همچنین خیرین و بخش خصوصی تامین شده است.
میرهاشم خواستار همچنین گفت: پروژه های بهداشت و درمان با اعتبار ۶۶ میلیارد ریال بیشترین اعتبارات را در دهه فجر امسال به خود اختصاص داده اند.
وی در ادامه به برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دهه مبارک فجر در شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد:برگزاری همایش تالاب ها با حضور مقامات استانی و کشوری،   یادواره شهدا ، جشن انقلاب در شهرها و روستاهای شهرستان، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، نشست های معرفتی و بصیرتی و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه های مهم در دهه مبارک فجر در این شهرستان است.
میرهاشم خواستار همچنین اظهار داشت: تقویت روحیه امید و افزایش اعتماد عمومی از جمله اهداف ویژه‌ برنامه‌های دهه فجر سال ۹۸ است که با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در مناطق شهری و روستایی شهرستان اجرا می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این دهه فجر، که پایانش به انتخابات منتهی می شود شاهد انتخابات پرشوری در اسفندماه باشیم


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.