سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > پایگاه مردمی نماز جمعه باید تقویت شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٤٤ 

 تاریخ:1398/12/14 


پایگاه مردمی نماز جمعه باید تقویت شود

فرماندار بندر خمیر گفت: نمازجمعه یک پایگاه مردمی وحاکمیتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید روز به روز این جایگاه حفظ و تقویت شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار ظهر چهارشنبه در آیین معرفی و تودیع امام جمعه بندر خمیر در نشست شورای اداری شهرستان افزود: نمازجمعه درواقع پل ارتباطی بین مردم و حاکمیت است ودشمنان نظام از صفوف بهم پیوسته در این آیین عبادی و سیاسی هراس دارند.
وی با اشاره به اینکه هدف دشمن تفرقه بین شیعه واهل سنت است، بیان داشت: امروز جامعه ما نیاز به وحدت و همدلی بیش از پیش مذاهب اسلامی در همه گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی دارد.
فرماندار بندرخمیر در ادامه ازحجت الاسلام علیرضا صفایی حائری امام جمعه سابق این شهرستان قدردانی کرد وگفت: تلاش های وحدت آفرین ایشان برای مردم این منطقه فراموش نشدنی است.

خواستار با اشاره به اینکه هر دستگاه وظیفه قانونی خود دارد، یادآورشد: امام جمعه سابق خمیر نیز باتوجه به وظایف خود با وحدت بخشی و سرلوحه قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب نقش موثری در این شهرستان ایفا کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: حجت الاسلام شعیب صالحی امام جمعه جدید خمیر نیز زمینه را برای حفظ هرچه بیشتر وحدت و همدلی در این منطقه ایجاد کند و مردم نیز از تریبون نماز جمعه کسب معارف و دانش کنند.

در پایان این مراسم حجت‌الاسلام «شعیب صالحی» به‌عنوان امام‌جمعه جدید شهرستان بندرخمیر منصوب شد و از خدمات حجت‌الاسلام‌ علیرضا صفایی حائری امام‌جمعه سابق این شهرستان قدردانی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.