سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > مردم منازل خود را به صورت منظم ضدعفونی کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٤٥ 

 تاریخ:1398/12/14 


مردم منازل خود را به صورت منظم ضدعفونی کنند

فرماندار خمیر از مردم این شهرستان خواست برای پیشگیری از ویروس کرونا، منازل و محدوده محل زندگی خود را به صورت منظم ضدعفونی کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار عصر چهارشنبه در نشست ستاد مدیریت مقابله با کرونا در خمیر افزود: همچنین شهروندان تا حد امکان  از خود و خانواده شان در برابر این ویروس مراقبت کنند و در صورت نداشتن کارهای غیرضروری از منازل خود خارج نشوند.
وی بیان داشت: تمامی اداره ها، دستگاه ها و بانک ها موظف هستند روزانه ساختمان اداری خود را ضدعفونی و پیشگیری های لازم را در این خصوص داشته باشند.
فرماندار خمیر اظهارداشت: طبق صورتجلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا، شهرداران و دهیاران نیز باید اقدامات لازم در خصوص ضدعفونی اماکن عمومی و مناطق پرتردد را انجام دهند.
خواستار از اصناف شهرستان نیز خواست موارد بهداشتی را رعایت و نسبت به ضدعفونی محدوه صنفی مربوطه اقدام نمایند.
وی از دستگاه های نظارتی انتظار می رود با همکاری شبکه بهداشت ودرمان و اصناف گشت های مشترک از واحدهای صنفی بویژه نانوایی ها، اغذیه فروشی ها و غیره انجام شود و در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی با متخلفان طبق قانون برخورد شود.
فرماندار خمیر از بخشداران و دیگر اعضای ستاد کرونا نیز خواست نظارت کامل بر این امور داشته باشند و گزارش ها را روزانه به این ستاد اعلام نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.