سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > مردم تعامل خوبی با مسوولان در بحث کرونا دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٨٢ 

 تاریخ:1398/12/19 


مردم تعامل خوبی با مسوولان در بحث کرونا دارند

فرماندار خمیر گفت:از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور ، اکثر مردم شهرستان بحث پیشگیری از این بیماری را جدی گرفته و همگام با مسوولان شهرستان جهت پیشگیری و مقابله با این ویروس تلاش می کنند.

 

 

 

 


وی افزود: راه اندازی پویش های مردمی جهت مقابله با شیوع این ویروس در شهرستان از جمله اقدامات مثبت در این راستا بوده است.

میرهاشم خواستار ظهر امروز در نشست با امام جمعه ا ین شهرستان گفت:گرچه شهرستان در وضعیت بحرانی قرار ندارد اما باید موضوع را جدی تر بگیریم و مردم برای پیشگیری بهتر و موثر از شیوع ویروس کرونا، باید با رعایت توصیه‌های بهداشتی زمینه کنترل و نابودی این ویروس را فراهم کنند.
امام جمعه شهرستان خمیر نیز در این دیدار با تقدیر از مسوولان بویژه پزشکان و پرستاران شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا، اقدامات مدیریت شهرستان را در مسیر کنترل و مقابله با بیماری کرونا، مطلوب توصیف کرد.

وی افزود:با وجود  موقعیت ویژه و استراتژیک شهرستان خمیر ، با اقدامات مثبت ستاد مدیریت مقابله با ویروس کرونا در شهرستان و همکاری مردم، تاکنون از ورود این بیماری به شهرستان جلوگیری شده و امیدواریم کماکان این روند در شهرستان تداوم داشته باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی در بخشی از سخنان خود ، از شهروندان خواست در خانه‌های خود بمانند و برای کارهای غیرضروری در اماکن عمومی و همچنین تجمعات و محافل حضور پیدا نکنند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.