سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > تشدید کنترل مبادی ورودی شهرستان خمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٩٨ 

 تاریخ:1398/12/21 


تشدید کنترل مبادی ورودی شهرستان خمیر

فرماندار خمیر از تشدید طرح کنترل مسافران و خودروهای غیر بومی در ورودی این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 


وی پیش از ظهر امروز در بازدید از مبادی ورودهای شهرستان خمیر گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ، اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان تصمیم گرفتند محدودیت هایی جهت تردد افراد و خودروهای غیر بومی اعمال کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار اضافه کرد: در حال حاضر در 8 مبادی ورودی شهرستان  خمیر کنترل و محدودیت های تردد اعمال می شود.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان با اشاره به مناطق نظارت و کنترل خوردورها و مسافران گفت:این محدودیت ها در مبادی ورودی و خروجی شهر بندرخمیر، بندرپل ، رویدر ، ایست بازرسی های بندرپل و کنچی با حضور اکیپی متشکل از شبکه بهداشت و درمان ، هلال احمر ، نیروی انتظامی و بسیج و همچنین نیروهای داوطلب مردمی انجام می شود.

خواستار در این بازدید از اکیپ کنترل و نظارت خودروها و مسافران خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک به کرونا ،با رعایت ادب و احترام آنان را به محل مبدا بازگردانده یا به مراکز درمانی معرفی کنند.

وی در ادامه این بازدیدها و در گفتگو با برخی از مسافران و خودروهای غیر بومی نیز از آنان خواست جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در کشور در صورت عدم کارهای غیرضروری ، از سفر به استان و شهرستان خمیر پرهیز کنید تا زنجیره این ویروس در کشور قطع شود..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.