سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٤٥ 

 تاریخ:1398/12/28 


جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان برگزار شد

آخرین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان خمیر با موضوع کرونا در سال ۹۸ صبح امروز با حضور فرماندار و اعضای این شورا در سالن فرمانداری خمیر برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در این جلسه بر کنترل و نظارت شدیدتر مبادی ورودی شهرستان، نظارت بر اصناف ،مشارکت ادارات در برنامه های شبکه بهداشت و درمان برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا تاکید کرد.

در ادامه نیز هر یک از اعضا اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا را بیان کردند.
کنترل و نظارت شدیدتر خودروها و سرنشینان آن در پاسگاه ایست و بازرسی کنچی و بندرپل توسط نیروی انتظامی و هلال احمر با توجه به ورود مسافران بیشتری در نوروز به سمت استان ، نظارت بیشتر بر ورودی وخروجی اسکله بندرپل جهت جلوگیری از ورود وخروج مسافرین توسط دریابانی ،ممانعت از برگزاری جشن های عروسی ، عزا و دیگر مراسمات تا عادی شدن شرایط ، تهیه کیت های حفاظت فردی جهت پرسنل درگیر تدفین بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان و همچنین آموزش عوامل دخیل در تدفین و... از جمله موضوعاتی مهم این جلسه بوده است.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.