سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۹


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٥٣ 

 تاریخ:1399/01/01 


پیام تبریک فرماندار خمیر به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۹

فرماندار خمیر با صدور پیامی سال 1399 را به ملت شریف ایران بویژه مردم متدین و نجیب شهرستان خمیر تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ؛متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

يا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار ، يا مُدبِّرَ الليلِ و النَّهار ، يا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال ، حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

 

بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی ست و فصلی نو که طبیعت، ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. نخستين روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات و شادابی و نوروز، عيد شكوفایی، پويایی، بالندگی و نواندیشی است. آغاز سال نو با دعای خير شما مردم متدین و عزیز شهرستان خمیر، تحول احوال و تقلّب دل ها و بصيرت ها را نويد می‌دهد.

در سالی که گذشت، حرکت ها و فعالیت های خوبی در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی  در شهرستان بوقوع پیوست گرچه سختی ها و مشکلات و حوادث گوناگونی نظیر تحریمها و شیوع ویروس کرونا در روزهای پایانی سال شرایط خاصی را در کشور حکمفرما کرد ،اما حضور گسترده مردم درکنار خادمین خود ، جلوه ای دیگر از وحدت و همبستگی مردمی را درشهرستان به نمایش گذاشت. امیدوارم در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری با نام جهش تولید نامگذاری است ، با همکاری و مشارکت آحاد مختلف مردم در همه حوزه ، در جهت شهرستانی آباد و توسعه یافته گام برداریم.

در پایان وظیفه خود میدانم سال 99 را به مردم شریف و با فرهنگ شهرستان خمیر تبریک و خجسته باد گویم.از همه اقشار و گروهها بویژه پزشکان ، پرستاران و کادرهای درمان در شهرستان که در این روزها با کار بسیار با ارزش خود در حال جهاد در راه خدا هستند، تشکر میکنم. همچنین از همه مسوولان دستگاه ها، نیروهای مردمی و همه کسانی که برای پیشگیری و مقابله با این بیماری تلاش می کنند قدردانی می کنم و آرزوی صحت و سلامتی برای بیماران درگیر با ویروس کرونا و طلب غفران الهی برای درگذشتگان این بیماری دارم.

از مردم شریف شهرستان می خواهم با ماندن در خانه در ایام نوروز و همچنین رعایت بهداشت فردی در راستای کاهش شیوع این بیماری همکاری  کنند تا هر چه سریعتر زنجیره این ویروس خطرناک بطور کامل قطع شود.

میرهاشم خواستار

فرماندار خمیر

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.