سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > ۲۰۰ خودروهای غیربومی به مبدأ بازگشت داده شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٦١ 

 تاریخ:1399/01/02 


۲۰۰ خودروهای غیربومی به مبدأ بازگشت داده شد

فرماندار خمیر گفت:۲۰۰ خودروی حامل گردشگر و مسافران غیربومی در ایست بازرسی کنچی به مبدا خود بازگشت داده شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر ، میرهاشم خواستار با اعلام این خبر اظهار کرد:پس از اعمال تشدید محدودیت ورود خودروهای حامل گردشگر و مسافران غیربومی به استان هرمزگان، طی ۲۴ ساعت گذشته ، ۲۰۰خودرو در ایست و بازرسی کنچی در مرز شهرستان خمیر با استان فارس ، به مبدا بازگشت داده شده است.
رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در شهرستان خمیر با بیان اینکه ایست و بازرسی کنچی یکی از مبادی های هشت گانه استان هرمزگان بشمار می رود ،تصریح کرد:اکیپ های متشکل از هلال احمر و نیروی انتظامی در سه شیفت کاری در این ایستگاه مستقر می باشند و علاوه بر غربالگری و تب سنجی، روزانه تعداد ورود و خروج خودروها به این ایستگاه را گزارش می کنند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.