سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > برگزاری دومین جلسه ستاد مدیریت کرونا در سال‌جاری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٦٩ 

 تاریخ:1399/01/03 


برگزاری دومین جلسه ستاد مدیریت کرونا در سال‌جاری

دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان خمیر در سال جدید برگزار شد

 

 

 

 


شامگاه امروز دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در سال‌۹۹ با حضور فرماندار شهرستان خمیر، امام جمعه شهرستان ، مدیر  مجتمع دینی بندرخمیر ، بخشدار مرکزی، اعضای شورای شهر بندرخمیر و جمعی از خیرین در سالن شهرداری بندرخمیر برگزار شد.
تامین اقلام مورد نیاز جهت ایجاد قرنطینه احتمالی خانگی بیماران و نقاهت گاه در شهرستان و استفاده از ظرفیت های خیرین و انجمن های خیریه فعال در شهرستان جهت کمک به این امر و همچنین ساماندهی و تشدید ورودی ها و خروجی های سطح شهرستان از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. 
تشکیل مجمع خیرین سلامت شهرستان ، عدم بهره گیری از کارگران و کارکنان شرکت ها و کارگاه های فعال در شهرستان در صورت خروج از استان بدلیل احتمال ناقل بودن ویروس کرونا تا زمان تایید آنان توسط شبکه بهداشت و درمان و همچنین ارسال گزارش شرکت ها به شبکه بهداشت و درمان در زمان خروج کارگران از شهرستان ،مشاوره و استفاده از ظرفیت شبکه بهداشت و درمان در زمینه تامین لوازم و اقلام بهداشتی توسط ستادهای مردمی برای تسهیل در امر خرید و افتتاح حساب مشترک برای شهرستان جهت جمع آوری هدایای مردمی در شهرستان از جمله مصوبات این جلسه بوده است. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.