چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > رعایت نکات بهداشتی در بین مردم کمتر شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦١٤ 

 تاریخ:1399/02/23 


رعایت نکات بهداشتی در بین مردم کمتر شده است

فرماندارخمیرظهر امروز در ستاد مدیریت کرونای شهرستان گفت :رعایت نکات بهداشتی توسط مردم در امر مبارزه با کرونا نسبت به دو ماهه اول وقوع این ویروس با توجه به روند افزایشی این بیماری در شهرستان،کمتر شده است.

 

 

 

 


وی افزود:اگر این روند ادامه یابد و مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند وضعیت کرونا درشهرستان به حالت قرمز در خواهد آمد.
خواستار ادامه داد:بیشتر بیماران درگیر با کرونا در سطح شهرستان افرادی هستند که در مجالس و تجمعات حضور داشته و نکات بهداشتی را رعایت نکرده اند.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا اضافه کرد: برخی بیماران پس از حضور در شهرستان باعث انتقال بیماری به دیگر اعضای خانواده خود شده اند.

فرماندارخمیر مجموع بیماران کرونایی در شهرستان ۹ نفر عنوان کرد و گفت:در حال حاضر ،از مجموع بیماران کرونایی در شهرستان ،۶ بیمار بهبود كامل یافته است.

میرهاشم خواستار در ادامه به برگزاری مراسمات دینی و مذهبی در شهرستان اشاره کرد و گفت: مسوولیت اجرای کامل پروتکل های  بهداشتی برای برپایی نماز و مناسبت ها در مساجد و اماکن مذهبی برعهده متولیان آن اماکن خواهد بود.

ویافزود:اماکنی که شرایط رعایت پروتکل ها بهداشتی را داشته باشند می توانند نسبت به برگزاری این گونه مراسمات اقدام کنند.

این مسوول همچنین گفت:عواقب عدم رعایت این پروتکل ها توسط نمازگزاران و زائران، برعهده متولیان مربوطه خواهد بود. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.