چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > از روابط عمومی های ادارات شهرستان خمیر تجلیل شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦٨٣ 

 تاریخ:1399/02/31 


از روابط عمومی های ادارات شهرستان خمیر تجلیل شد

ظهر امروز چهارشنبه آیین تجلیل از جمعی از روابط عمومی های ادارات شهرستان خمیر به نمایندگی از روابط عمومی های ادارات و دستگاه های اجرایی برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندارخمیر در این آیین اظهار کرد:روابط عمومی ها مشاور امین مدیر و کارکنان دستگاه اجرایی  و همچنین بازوی قوی مدیران در بحث خدمتگزاری صادقانه به مردم هستند.
وی ادامه داد: هرچه قدر جایگاه روابط عمومی در اداره قوی تر باشد عملکرد آن دستگاه ها بهتر به گوش مردم خواهد رسید.
فرماندار خمیر در ادامه خواستار تعامل بیشتر روابط عمومی های ادارات و ارگان های دولتی شهرستان با خبرنگاران و اصحاب رسانه شد و اظهار کرد: روابط عمومی ها به عنوان بازوی اطلاع رسانی ادارات و نهادهای دولتی، با تعامل بیشتر با خبرنگاران و خبرگزاری ها می توانند عملکرد دستگاه های خود را برای مردم به خوبی روشن کنند.


این مسوول با انتقاد از بی توجهی برخی از ادارات به روابط عمومی ها ، تاکید کرد: متاسفانه در برخی از ادارات، مدیران توجه چندانی به جایگاه روابط عمومی ها ندارند که این امر یک ضعف محسوب می شود.وی همچنین بیان داشت : در سال هاي اخير كارهای خوبی براي نهادينه شدن جايگاه روابط عمومی در ادارات و نهادهای شهرستان خمیر انجام شده است.
فرماندار خمیر در بخشی از سخنان خود ،به آموزش روابط عمومی ها اشاره و تاکید کرد: باتوجه به پیشرفت فناوری‌ها و گستردگی فضای مجازی ، روابط عمومی ها نیز باید دانش خود را در این حوزه به روز کنند.


در ادامه این جلسه، مسئولان روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی ،پیرامون موضوعاتی همچون حمایت مدیران از روابط عمومی ها، کمبود امکانات و تجهیزات ،چگونگی پوشش فراگیر و مثبت اخبار شهرستان در رسانه ها، حضور فعال در شبکه های مجازی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود پرداختند.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان تجلیل شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.