پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > زنگ خطر گسترش کرونا به صدا در آمده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦٩٧ 

 تاریخ:1399/03/03 


زنگ خطر گسترش کرونا به صدا در آمده است

فرماندار خمیر گفت: با توجه به شروع پیک دوم ویروس کرونا در شهرستان و شیوع این بیماری زنگ خطر گسترش بیماری کرونا در شهرستان به صدا درآمده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار شامگاه امروز گفت: با توجه به شروع پیک دوم ویروس کرونا در شهرستان  و شیوع این بیماری در بین برخی از خانواده ها در مرکز و برخی از روستاهای شهرستان خمیر ،ضروری است جهت جلوگیری از گسترش بیماری در شهرستان ،با کاهش تردد، رعایت نکات بهداشتی و اجتناب از دید و بازدیدها در روز عید فطر به قطع رنجیره انتقال این بیماری و کنترل آن کمک شود.

وی افزود: در صورت عدم رعایت شهروندان ، وضعیت شهرستان به حالت قرمز در خواهد آمد.

رئیس ستاد کرونای شهرستان ادامه داد، از افراد مسن و دارای بیماری زمینه ای هم انتظار می رود با رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه در روز عید فطر از خود مراقبت کنند.

میرهاشم خواستار همچنین تاکید کرد: صنوف شهرستان با پیشخوان قرار دادن محل کسب خود از تجمع افراد جلوگیری کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.