سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > 10هزار بسته سبد معیشتی در شهرستان توزیع شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٧٨٩ 

 تاریخ:1399/03/13 


10هزار بسته سبد معیشتی در شهرستان توزیع شده است

فرماندارخمیر گفت: از ابتدای اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه تاکنون بیش از 10 هزار بسته معیشتی جمع‌آوری و بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان شهرستان توزیع شده است. وی افزود: این اقلام شامل بسته‌های معیشتی و بهداشتی بوده که برای توزیع بین نیازمندان، تهیه شده و ارزش هر بسته بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار عصر دوشنبه در گفت و گوی زنده برنامه پسین هرمزگان از صدای مرکز خلیج فارس عنوان کرد:این کمک شامل برنج ،شکر،روغن ،مرغ و دیگر اقلام غذایی بوده که در چهار مرحله با مشارکت  بسیج ،خیرین ،کمیته امداد،سیمان هرمزگان ونیروهای مردمی توزیع شده است.
فرماندار خمیر ادامه داد:از زمان شیوع بیماری کرونا همکاری خوبی در حوزه بهداشتی از سوی خیرین و کمپین مردمی انجام شده که این شایسته تقدیراست.
خواستاردر ادامه نیز با بیان اینکه انتظار می رود در شرایط فعلی مردم در خانه بمانند، اظهار داشت: زمان کنترل این بیماری بستگی به رفتار و رعایت نکات ایمنی توسط مردم دارد .
این مسوول افزود: با وضعیت کنونی و با رعایت نکردن استراتژی در خانه ماندن توسط برخی از مردم ، کنترل بیماری در مدت زمان کوتاه ممکن نیست.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.