سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > برگزاری عروسی در سراسر شهرستان ممنوع است/ برگزارکنندگان به دستگاه قضایی معرفی می شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٧٩٢ 

 تاریخ:1399/03/12 


برگزاری عروسی در سراسر شهرستان ممنوع است/ برگزارکنندگان به دستگاه قضایی معرفی می شوند

فرماندار شهرستان خمیر گفت:بنا به مصوبه شورای تامین شهرستان ، با توجه به وضعیت قرمز و هشدار در شهرستان در زمینه بیماری کرونا و کنترل بیماری ، هرگونه اجتماع و برگزاری مراسم عروسی تهدیدی علیه بهداشت و سلامت مردم شهرستان بوده و ممنوع است و در صورت تخلف، برگزارکنندگان به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛رییس شورای تأمین شهرستان خاطرنشان کرد:با توجه به دو فوتی در شهرستان ناچار هستیم برخی محدودیت ها و ممنوعیت ها را مصوب کنیم و تعدادی از روستاها قرنطینه شوند و قطعا مردم شریف شهرستان هم شرایط کنونی شهرستان را درک می کنند.

میرهاشم خواستار همچنین تاکید کرد:در روستاها نیز دهیاران و شوراها مکلف هستند منع برگزاری را به برگزار کنندگان اعلام کنند.

فرماندار خمیر تاکید کرد: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا همچنان قرمز بوده و اگر شهروندان دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند در کنترل این بیماری با مشکل مواجه می‌شویم.

خواستار در ادامه با اشاره به بی توجهی شهروندان به هشدارهای بهداشتی گفت: متاسفانه شاهد ابتلا شدن تعدادی از شهروندان به این ویروس هستیم که دلیل آن عدم توجه شهروندان به هشدارهای وزارت بهداشت و تردد غیر ضروری در بیرون از خانه می باشد.

وی گفت : از مردم می خواهیم طی هفته های پیش رو در خانه بمانند و از تردد غیرضرور به روستاها و شهرها خودداری کنند زیرا در صورت عدم ماندن در خانه و خود مراقبتی ، قطعا تدابیر مسئولان هم نتیجه لازم را نخواهد داد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.