شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٩
اخبار > پلمب ۲ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در بندرخمیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٢٩ 

 تاریخ:1399/03/19 


پلمب ۲ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در بندرخمیر

فرماندار خمیر گفت:صبح امروز ۲ واحد صنفی در بندرخمیر پلمب و بیش از ۱۸ واحد دیگر تذکر دریافت کردند.

 

 

 

 


میرهاشم خواستار افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و رعایت پروتکل بهداشتی توسط اصناف، صبح امروز برخی از این واحدها توسط دستگاه های نظارتی پلمب و به بعضی دیگر اخطار داده شد.وی ادامه داد:این طرح نظارتی با همکاری تیم‌های مشترک از بازرسی فرمانداری، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی، کارشناسان بهداشت، اداره صمت، اتاق اصناف و نماینده تعزیرات حکومتی اجرایی شد.رییس شورای سلامت شهرستان خمیر در ادامه اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان در زمینه ویروس کرونا، واحدهای صنفی ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.این مسوول همچنین یادآور شد:با توجه به اعمال محدودیت ها در خصوص ساعات فعالیت اصناف، انتظار می رود اصناف نسبت به این امر نیز توجه کنند.

شایان ذکر است،با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و تفویض اختیار به فرمانداران در شهرستان ها در خصوص نحوه فعالیت واحد‌های صنفی، ساعت کار فعالیت واحد‌های صنفی در روستاهای خمیر، ۱۰ الی ۱۳ و عصر۱۶ تا ۲۰ و در شهرهای شهرستان نیز ۸ الی۱۳ و عصرها ۱۶ لغایت ۲۲ می باشد. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.