شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٩
اخبار > آیین تکریم و معارفه مدیر دامپزشکی خمیر برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٨٣١ 

 تاریخ:1399/03/19 


آیین تکریم و معارفه مدیر دامپزشکی خمیر برگزار شد

آیین تودیع و تکریم رئیس دامپزشکی خمیر، امروز صبح در فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار خمیر و مدیرکل دامپزشکی استان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر؛میرهاشم خواستار در این آیین اظهار کرد: دامپزشکی ارتباط مستقیمی با سلامت مردم دارد و در این زمینه باید نظارت های دقیقی صورت گیرد.فرماندار خمیر در ادامه به مدیریت خوب اِرم رئیس سابق دامپزشکی خمیر اشاره و عنوان کرد: ایشان در مدت حضور در شهرستان با وجود کمبودها توانسته بود با مدیریت خوب مشکلات را حل کند.
مدیرکل دامپزشکی استان نیز در این جلسه گفت: تغییر و تحول یک امر طبیعی است و وقتی تغییر خوب است که کاری به واسطه آن درست و مشکلات مردم حل شوند.
وی خطاب به مدیر جدید دامپزشکی خمیر عنوان کرد: باید تعامل با ادارات صورت گیرد و در جلساتی که برگزار می شود حضور شما مثمرثمر باشد.
در پایان حکم ملیحه ملی نژاد رییس جدید دامپزشکی خمیر به وی ابلاغ شد و از زحمات محمدصدیق ارم تقدیر شد.
گفتنی است ملیحه ملی نژاد قبل از این در دامپزشکی بشاگرد خدمت کرده است . 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.