سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > آخرین وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان خمیر بررسی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠١٢ 

 تاریخ:1399/04/10 


آخرین وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان خمیر بررسی شد

شامگاه دوشنبه در جلسه ای که با موضوع بررسی حوزه بهداشت و درمان خمیر برگزار شد به آخرین وضعیت شهرستان در این حوزه پرداخته شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در ابتدای در این جلسه که با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام و المسلمین شعیب صالحی امام جمعه شهرستان، سید عبدالجلیل قتالی مدیر مجتمع علوم دینی بندرخمیر و دکتر مرادی رییس بیمارستان نیاپور  برگزار شد ،به اقدامات انجام شده در حوزه کرونا در شهرستان طی ۴ ماه گذشته اشاره کرد.

وی در ادامه به برخی مطالبات در حوزه درمان شهرستان اشاره و گفت: یکی از مطالبات در حوزه درمان نصب و راه اندازی دستگاه سی.تی.اسکن می باشد که در سفر وزیر بهداشت و درمان به شهرستان خمیر قول نصب و راه اندازی این دستگاه در بندرخمیر داده شد که امیدواریم این امر به زودی محقق شود.
میرهاشم خواستار همچنین به نبود برخی داروها در شهرستان اشاره و تاکید کرد: برخی داروها از جمله داروهای بیماران خاص در شهرستان با کمبود مواجه است که امیدواریم این نقیصه برطرف از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان رفع شود.
وی در ادامه بیان کرد:با پیگیری انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی ، مقرر شده ظرف مدت یک ماه سونوگرافی خمیر به بهره برداری برسدهمچنین سی دستگاه ونتیلاتور به سبگه بهداشت و درمان خمیر افزوده خواهد شد.
استفاده از ظرفیت خیرین برای تکمیل ساختمان جدید بیمارستان نیاپور و همچنین استفاده از نیروی انسانی و بومی شهرستان در حوزه بهداشت و درمان از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار خمیر در این جلسه به آن اشاره کرد.

گفتنی است در ادامه فرماندار خمیر همراه با احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس و دکتر غریب زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از واحد‌های مختلف بیمارستان خمیر بویژه بخش کرونا بازدید کردند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.