سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > اراضی در حریم خط انتقال لوله نفت تعیین تکلیف شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠١٥ 

 تاریخ:1399/04/08 


اراضی در حریم خط انتقال لوله نفت تعیین تکلیف شوند

فرماندارخمیر گفت:بخشی از اراضی و مستحدثات اهالی روستاهای شهرستان خمیر در حریم خط انتقال لوله های نفت قرار دارد و یکی از مهم‌ترین موضوع در اجرای این طرح ،تعیین تکلیف اراضی و مستحدثات مالکان در حریم آن طرح می باشد.

 

 

 

 


میرهاشم خواستار در نشست با نمایندگان شرکت نفت ، اداره منابع طبیعی خمیر و همچنین معاون برنامه‌ریزی فرمانداری و بخشدارمرکزی با تاکید بر حفظ حقوق مالکان اراضی در حریم طرح بیان کرد:با توجه به اهمیّت تعیین تکلیف اراضی و مستحدثات مالکان در حریم ،ضرورت دارد کارشناسان و متولیان پروژه پس از تهیه نقشه حریم و توافق با مالکان، نسبت به پرداخت حق و حقوق تصرفی آنان اقدام کنند.

به گفته فرماندارخمیر، پروژه انتقال نفت از استان بوشهر به منطقه مکران ،از روستای سرتنگ در ورودی شهرستان خمیر تا انتهای روستای کشار عبور می کند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.