سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > رکن الدینی مدیر جدید اداره صمت شهرستان خمیر شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠١٦ 

 تاریخ:1399/04/08 


رکن الدینی مدیر جدید اداره صمت شهرستان خمیر شد

صبح امروز با حضور فرماندارخمیر ، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل صمت استان ، معاونین فرمانداری و کارکنان اداره صمت خمیر، آیین معارفه مدیر جدید اداره صمت خمیر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندار خمیر در نشستی که پیش از معارفه رئیس جدید این اداره برگزار شد به حساسیت کار اداره صنعت ، معدن و تجارت اشاره کرد و اظهار نمود: با توجه به‌ شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی مردم ، حساسیت زیادی نسبت به اداره صمت وجود دارد و انتظار است رئیس جدید با مدیریت دقیق و همچنین با همکاری همه‌جانبه با فرمانداری و سایر ادارات ، بهترین کارایی و اثربخشی را در سه بخش صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان داشته باشد.

میرهاشم خواستار افزود: بخش عمده ای از معیشت مردم وابسته به عملکرد این اداره می باشد، بنابراین باید حداکثر دقت در این حوزه ها انجام شود.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان در ادامه به کمبود نیروی انسانی در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشاره کرد و افزود:با توجه به گستردگی اداره صنعت، معدن و تجارت ، ضرورت دارد کمبود نیروی انسانی در این اداره مرتفع شود.

وی ادامه داد:در حال حاضر ۳۳ معدن فعال در شهرستان خمیر وجود دارد که نظارت و بازرسی از این حوزه، خود نیازمند تامین نیروی جداگانه است.

فرماندارخمیر همچنین در این نشست بر ساماندهی اتحادیه های صنفی در شهرستان تاکید کرد.

در ادامه اصغر رکن الدینی به عنوان سرپرست جدید صنعت ،معدن و تجارت شهرستان معرفی و از خدمات شهریار محسنی رئیس سابق این اداره  تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.