سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > ۵۴ گروه گشت ویژه کنترل کرونا در خمیر فعال شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠١٧ 

 تاریخ:1399/04/05 


۵۴ گروه گشت ویژه کنترل کرونا در خمیر فعال شدند

فرماندارخمیر گفت: جهت کنترل ویروس کرونا، ۵۴ گروه گشت ویژه در شهرها و روستاهای شهرستان فعال شده و تا سفید شدن وضعیت گشت زنی ها ادامه خواهد یافت.

 

 

 

 


میرهاشم خواستار روز پنجشنبه در حاشیه آغاز به کار گروه های گشت ویژه کرونا افزود: ماموریت گروه‌های گشت ویژه نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در روستاها و شهرها، همکاری با ستاد شهرستانی مدیریت مقابله با کرونا، بهره گیری از ظرفیت نیروهای داوطلب مردمی جهت ریشه کنی ویروس، نظارت بر امور بهداشتی در اصناف و اماکن پرتردد، کنترل تجمع‌ها و عروسی‌ها در و همچنین معرفی متخلفان به دستگاه قضایی است.
وی اظهار کرد: در چهار ماه گذشته اقدام‌های زیادی توسط مسوولان و نیروهای مردمی در شهرستان خمیر انجام شده اما برای کنترل این ویروس نیازمند عزم همگانی هستیم.
فرماندار خمیر ادامه داد: اگر همگان خود را ملزم به رعایت موارد بهداشتی نماییم و در کنترل این بیماری با یکدیگر مشارکت کنیم به طور قطع نابودی این ویروس محقق خواهدشد.

ریشه کنی ویروس کرونا در خمیر نیازمند همت همگانی است

امام جمعه خمیر نیز با بیان اینکه وضعیت قرمز کرونایی شایسته شهرستان نیست، اظهار کرد: در حال حاضر مهم‌ترین اقدام برای کنترل و گشودن گره کور این مساله، همت همگانی برای ریشه کنی این بیماری در شهرستان است.
حجت الاسلام والمسلمین شعیب صالحی با اشاره به آیه ۱۱ سوره رعد که «در حقیقت ‏خدا حال قومی را تغییر نمی‌دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند»، افزود: با توکل بر خدا، دعا و تضرع و همچنین اجرای دستورالعمل‌های متخصصان بهداشت می‌توانیم بر این بلای قرن (کرونا) فائق آییم.
وی همچنین یادآور شد: ملت ما در سالیان گذشته مصائب و امتحان‌های بزرگی را پشت سر نهاده و به طور حتم این سختی‌ها نیز با همت مردم و مسوولان به پایان خواهد رسید..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.