چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بیش از ۹۰ درصد بخش مراقبت های ویژه بندرخمیر آماده شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٤٠ 

 تاریخ:1399/04/14 


بیش از ۹۰ درصد بخش مراقبت های ویژه بندرخمیر آماده شده است

فرماندار خمیر گفت:در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد ساختمان خیّرساز کووید۱۹ بیمارستان نیاپور بندرخمیر آماده شده و باقیمانده این ساختمان در حال تکمیل شدن است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر،میرهاشم خواستار ظهر امروز در حاشیه بازدید از ساختمان در حال احداث مراقبت های ویژه کووید۱۹ بیمارستان نیاپور بندرخمیر اظهار کرد:تاکنون بیش از ۱۵ میلیارد ریال برای ساخت این بخش از بیمارستان هزینه شده و برای تکمیل آن نیازمند حدود ۵ میلیارد ریال است.

وی ادامه داد:بخش مراقبت های ویژه بندرخمیر دارای۶۸۷ مترمربع زیربنا می باشد که در مجموع با ۲۴ تخت بستری، به عنوان بخش كوويد١٩ و icu بخش مراقبتهاي ويژه اين مركز اختصاص می يابد.

فرماندار خمیر همچنین گفت:در این بازدید مقرر شد خیرین بندرخمیر در ایجاد تاسیسات برق و لوازم سرمایشی این بخش  همکاری کنند.همچنین با رايزني با دانشگاه علوم پزشکی استان  تمامی تجهيزات پزشكي اين بخش پس از تكميل ساختمان ، تجهيز خواهد شد.

این مسوول ابراز امیدواری کرد بخش مراقبت های ویژه بندرخمیر  تا هفته دولت امسال به بهره برداری کامل برسد.

  


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.