چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
اخبار > واگذاری زمین جهت احداث درمانگاه به تامین اجتماعی انجام شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٨٦ 

 تاریخ:1399/04/22 


واگذاری زمین جهت احداث درمانگاه به تامین اجتماعی انجام شد

فرماندار خمیر گفت: ظهر امروز با حضور دکتر مریم امیری مدیردرمان تامین اجتماعی استان هرمزگان ، رییس تامین اجتماعی شهرستان ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بندرخمیر، زمین مورد درخواست تامین اجتماعی جهت احداث درمانگاه شبانه روزی به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان واگذار شد.

 

 

 

 


وی افزود:این زمین با متراژ ۲۸۰۰ مترمربع  کاربری درمانی در بهترین نقطه از شهر بندرخمیر واقع شده است.میرهاشم خواستار تصریح کرد:واگذاری زمین و جلب مشارکت‌های مردمی از جمله خواسته های این سازمان برای ساخت درمانگاه شبانه روزی بوده، که ظهر امروز واگذاری زمین به تامین اجتماعی  انجام شده و قطعا از ظرفیت های خیرین و مشارکت های مردمی  در این پروژه استفاده خواهد شد.
فرماندار بندرخمیر در ادامه گفت:طبق آمار شهرستان خمیر حدود ۳۰ هزار بیمه شده اصلی و تبعه دارد که بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهرستان را شامل می  شود.این مسوول همچنین یادآور شد:این شهرستان علاوه بر جمعیت خمیر ،  بیماران زیادی از دیگر شهرستان های همجوار را پوشش می دهد و با توجه به نیاز شهرستان به پروژه های درمانی ،ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی در بندرخمیر، کمک خوبی برای بیمارستان فعلی «نیاپور» این شهر خواهد بود.وی در پایان ضمن تقدیر از پیگیری های دکتر امیری مدیردرمان تامین اجتماعی استان برای جلب رضایت مدیران سازمان جهت اخذ مجوز این درمانگاه افزود:در طول دو سال اخیر، پیگیری هایی مجدانه ای از سوی ایشان برای اخذ درمانگاه انجام شده و با توجه به خواسته های مکرر مردم شهرستان خمیر  جهت تسریع در ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دراین شهر، امیدواریم هرچه سریع تر این امر توسط مسوولان بالادستی اجرایی شود. 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.