جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠
آخرین اخبار
جایگاه سوخت پایانه بار سیمان آماده بهره برداری/پیگیری ۲ درخواست سرمایه گذاری در بخش خصوصی
*اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر شهرستان خمیر*
پیام تبریک فرماندارخمیر بمناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
خمیر یکی از کرویدرهای مهم جنوب کشور/تأمین ۷۰ درصد از معادن هرمزگان در بندرخمیر/ساخت ۳۹۱ واحد مسکونی در خمیر در ۳ سال اخیر/ تحولات بزرگی در حوزه های مختلف در شهرستان ایجاد شده است/بهره برداری ۲۵۰ طرح و پروژه طی ۳ سال در خمیر/در ۳ سال اخیر بیش از ۳هزار و۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است/مشارکت خوب خیرین در بخش آموزش و درمان
پیام فرماندار خمیر به مناسبت روز جهانی قدس
پیام تسلیت فرماندار خمیر بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)
دلیل تعلل دستگاه های مسوول در ایمن سازی برخی از محورهای شهرستان چیست؟/مسوولان دستگاه ها پیگیری کنند پروژه‌ها هر چه سریع تر آماده و به بهره برداری برسد/در ۳ سال اخیر بیش از یکهزار میلیارد ریال در حوزه حمل و نقل هزینه شده است
اصناف غیرضرور تا ساعت ۲۲ مجاز به فعالیت هستند
اجرای بیش از ۲۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در بندرخمیر
پیام تبریک فرماندار خمیر بمناسبت عید نوروز۱۴۰۰
اخبار > مقدار سیمان مورد نیاز کارگاه های بلوک زنی ها مورد بررسی قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٧٣ 

 تاریخ:1399/10/23 


مقدار سیمان مورد نیاز کارگاه های بلوک زنی ها مورد بررسی قرار گرفت

ظهر امروز جلسه رفع موانع تولید شهرستان خمیر با موضوع بررسی مشکلات کارگاه های بلوک زنی و تخصیص سیمان مورد نیاز به آنها و همچنین تامین سوخت کارخانه سیمان ، به ریاست فرماندار خمیر برگزار شد.

 

 

 

 


در این جلسه مقرر شد سیمان واحد‌های بلوک زنی ها و تولید قطعات بتنی توسط کارخانه سیمان هرمزگان تامین شود.همچنین واحد‌های تولیدی در صورت خرید سیمان به نرخ بالاتر از قیمت مصوب ، مراتب به اداره صمت گزارش شود.با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار،خروج سیمان هرمزگان از استان ممنوع است لذا دستگاه های نظارتی بایستی نسبت به کنترل و خارج شدن سیمان از استان اقدام کنند.

در ادامه این جلسه فرماندار خمیر طی مکالمه تلفنی با مدیر شرکت پخش  فرآورده های نفتی خواستار تامین سوخت مازوت کارخانه سیمان شد و اظهار کرد: عدم تامین سوخت مورد نیاز سیمان ، منجر به توقف بخشی از تولید ،کاهش روزانه تولید و در نهایت اختلال در توزیع سیمان می شود.مقرر شد شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مازوت مورد نیاز این کارخانه را تامین کند. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.