يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
اخبار > تاکنون خسارت ناشی از زلزله در شهرستان دریافت نشده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٣٨ 

 تاریخ:1399/10/28 


تاکنون خسارت ناشی از زلزله در شهرستان دریافت نشده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر، میرهاشم خواستار ظهر یکشنبه با اشاره به وقوع زلزله های ۴.۵ و ۵.۵ ریشتری طی ۴۸ ساعت گذشته اظهار داشت: تاکنون هیچ‌گونه خسارتی ناشی از زلزله در شهرستان گزارش نشده است.

 

 

 

 


وی افزود:شهر بندر خمیر نزدیک ترین نقطه به کانون زلزله در شهرستان بوده است که پس از بررسی انجام شده، خوشبختانه هیچ گونه گزارشی ناشی از زلزله دریافت نشده است.رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان خمیر ادامه داد:پس از وقوع زلزله ، کلیه اعضا ستاد مدیریت بحران و همچنین دستگاه های امدادی در حال آماده باش کامل هستند.فرماندار خمیر همچنین گفت:از دستگاه های امدادی بویژه هلال احمر خواسته شده در صورت نیاز و کمک شهرستان های قشم و لنگه، هر گونه همکاری را با دو شهرستان داشته باشند.

گفتنی است ساعت یک بامداد روز شنبه زلزله ای به شدت ۵.۵ ریشتر به وقوع پیوست که این زلزله در شهرستان بندرخمیر نیز احساس شد.

 کانون این زلزله در دهستان دژگان شهرستان بندرلنگه و در همجواری مرکز شهرستان خمیر بوده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی 

شماره تماس : 3-33225022- 076
نمــابر : 33225355
آدرس فرمانداری : بندر خمیر- بلوار ملاسلیمان خمیری

 

 

شهرستان بندر خمیر

بندر خَمیر یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. براساس اطلاعات موجود در مرکز آمار ایران در ۳۵ دقیقه طول شرقی و ۲۶ درجه و ۵۷ دقیقه عرض شمالی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دریا ۱۵ متر است. مساحت قانونی ۴۳۱٫۵ هکتار و وسعت حریم ۱۱۵ کیلومتر مربع است، و حد فاصل حدود ۸۵ کیلومتری غرب بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده‌است. این شهر مرکز شهرستان خمیر است.